Ankara şehiriçi ve Şehirler Arası Ev Taşıma

Ev taşıma Hizmeti
Ekim 12, 2018
Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Ocak 8, 2019

Ankara şehiriçi ve Şehirler Arası Ev Taşıma

Doğamız gereği farklı insanlarla etkileşim içinde olur ve bazen bu etkileşimler bizi doğup büyüdüğümüz coğrafyalardan farklı alanlarda yaşamaya mecbur eder. Dolayısı ile yaşam alanımızın değişikliği sırasında bizimle birlikte eşyalarımızda yer değiştirir. Evden eve nakliyat sektörünün henüz ortaya çıkmadığı zamanlarda bu değişimde ev sahipleri bizzat rol oynamaktaydılar. Zaman içinde nakliye sektörünün gelişmesi ve bu işin profesyonellerce yapılması insan hayatında büyük kolaylıklar oluşturmuştur. Ancak kendilerini profesyonel olarak tanıtan birçok oluşum Ankara ev taşıma firmaları arasından silinip giderken bizim gibi işine ve kendine saygısı olan firmalar ayakta kalabilmiştir.

Sakinler evden eve nakliyat çözümleri adına alanında uzman personellerimiz ve sürekli güncellenen teknoloji harikası ekipmanlarımız ile kurulduğumuz ilk günden bu yana yılmadan hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olmakla guru duyuyor ve bunu referanslarımız kısmındaki mutlu müşterilerimiz ve sizlerle paylaşıyoruz. Asansörlü nakliyat, ofis, büro ve işyeri taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya paketleme ve ambalajlama, şehir içi taşıma, şehirlerarası taşıma, sigortalı nakliyat ve eşya depolama gibi hizmetlerimizi yine teknik personelimiz yardımıyla profesyonel anlamda siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sakinler asansörlü nakliyat seçeneği ile hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz takdirde asansörlü vinç yardımı ile eşyalarınızı bulunduğu kattan alarak taşınmayı düşündüğünüz bina katına transfer ediyoruz. Böylece nakil işlemi çok daha kısa ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor.

Eşyalarınız taşıma önce özel ambalajlar ile paketlenerek çizilme ve kirlenmelere karşı hazır hale getiriliyor. Böylece Sakinler şehir içi nakliyat işlemi öncesi eşyalarınız teknik ekibimiz tarafından itina ile hazır hale getiriliyor.

Nakliye işlemi çok dikkat gerektiren ve tecrübesiz ellere emanet edilmeyecek kadar riskli bir işlemdir. Sakinler Nakliyat olarak sizlere kalite, tecrübe ve güveni bir arada sunuyoruz. Evden eve nakliyat ve diğer işlemleriniz için bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı, nakliye talep formu veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşarak Sakinler şehirlerarası nakliyat işlemi için ilk ve en önemli adımı atmış olursunuz.

Ankarada hizmet verdiğimiz ilçelerden bazıları; Keçiören, Etimesgut, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Pursaklar, Kahramankazan, Polatlı

1 Comment

  1. Burak Dalgılıç dedi ki:

    Sakinler Nakliyat ile hizmet almaya bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine karar verdim. Personellerin hepsi ilgili ve saygılı kişiler bana uygun hazırlanan plan ile taşınma günü tam söz verdikleri zaman gelerek sökülmesi gereken eşyalarımı sökerek ustaca paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladılar. Sizlerde kesinlikle Sakinler Nakliyat ile görüşerek karar vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir